Doprava

 

Doprava a osobní odběr zboží

Zboží lze v současné době obdržet třemi způsoby:

  • Přepravní službou PPL
  • Českou poštou
  • Osobní odběr
  • Rozvoz po Brně a okolí

PPL - Personal Parcel Logistic

PPL je dopravní společnost, která doručí objednané zboží kamkoliv v České republice a to následující pracovní den od odeslání (expedice) zásilky. PPL obvykle doručuje zásilky v pracovní dny od 8 do 15 hod. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, dopravní služba se pokusí o doručení ještě následující 2 pracovní dny. Proto je tento způsob dopravy vhodný především pro ty, kteří jsou na uvedené adrese dopoledne k zastižení. V případě problémů s doručením kontaktujte centrálu PPL, číslo daného depa naleznete na adrese www.ppl.cz, kde zjistíte podle Vašeho PSČ informace o depu, které zajišťuje doručení Vaší zásilky.

Číslo balíku Vám bude sděleno telefonicky na požádání.

Cena

  • při objednávkách do 5.000,- Kč s DPH: 85 Kč bez DPH (101,2,- Kč vč. DPH), při dobírce + 34 Kč bez DPH
  • při objednávkách v úhrnné hodnotě 5.000,- Kč s DPH a více:: 30 Kč bez DPH (35,7,- vč. DPH), při dobírce + 30 Kč bez DPH
  • při objednávkách v úhrnné hodnotě 10.000,- Kč a více: doprava zdarma

Česká pošta - Balík

Balík je služba, kterou provozuje Česká služba. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout.

Cena

  • při objednávkách do 5.000,- Kč s DPH: 70 Kč bez DPH (83,3 Kč vč. DPH), při dobírce + 29 Kč bez DPH
  • při objednávkách v úhrnné hodnotě 5.000,- Kč s DPH a více:: 30 Kč bez DPH (35,7,- vč. DPH), při dobírce + 30 Kč bez DPH
  • při objednávkách v úhrnné hodnotě 10.000,- Kč s DPH a více: doprava zdarma.

Osobní odběr

Pokud jste z Brna, nebo blízkého okolí (případně máte tudy cestu), pak si můžete zboží vyzvednout osobně a ušetříte tak např. náklady za dopravu.
Osobní oběr je možný pouze u objednávky převyšující hodnotu 450,- Kč vč. DPH.

Jakmile bude zboží připraveno k odběru, uvědomíme Vás emailem.

Při osobním odběru je nutné nahlásit číslo objednávky.

Při odběru musí být odebrány všechny položky objednávky připravené k odběru a není možné zde již objednávku jakkoliv měnit (rušit nebo přidávat zboží). Je to z důvodu, že pro osobní odběr jsou již předem připraveny dokumenty. V případě, že zákazník nebude např. chtít odebrat 1 položku ze 3 připravených k odběru (z jedné objednávky), nebude možné odebrat ani zbývající položky.

Zboží připravené k odběru je nutné vyzvednout během 14ti pracovních dní. Po celou tuto dobu bude na kontaktní email zákazníka zasílána automaticky zpráva s oznámením, že zboží lze odebrat. Následně bude zboží vráceno na centrální sklad.

Rozvoz

Pokud jste z Brna, nebo blízkého okolí a Vaše objednávka má hodnotu vyšší než 500,- Kč bez DPH, můžete využít rozvozu zdarma. Telefonicky Vás budeme kontaktovat a domluvíme se, kdy a kam Vám máme zboží doručit.

Zasílání na Slovensko

Na Slovensko zasíláme zboží pouze na dobírku Českou poštou. K poštovnému je vždy připočítána 100% přirážka. Vy jako zákazník pak platíte dobírku v EUR dle aktuálního kurzu, kterým přepočítává Slovenská pošta.